HURTOWNIA ODZIEŻY DROPSHIPPING BY OOH LA LA

Szukasz pomysłu na własny sklep internetowy? Podejmij współpracę na zasadzie dropshippingu z polską marką OOH LA LA

Co to jest dropshipping?
Najprościej rzecz ujmując - dropshipping to model biznesowy w którym nie musisz magazynować produktów, nie musisz też zajmować się wysyłką zamówionych produktów do swoich klientów - tym wszystkim zajmiemy się my! Dropshipping to nowoczesny i przede wszystkim wygodny sposób prowadzenia sprzedaży detalicznej w Internecie. Polega na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na hurtownię lub producenta odzieży, z którym się współpracuje.

Dlaczego warto z nami współpracować?
Dostęp do aktualnych stanów magazynowych dostępnych w pliku XML w czasie rzeczywistym,
Możliwość wystawienia produktu do sprzedaży bez posiadania go na fizycznym magazynie,
Możliwość korzystania z profesjonalnych zdjęć produktowych (lookbook, packshoty, ZDJĘCIA PRODUKTOWE, ZDJĘCIA WIZERUNKOWE) oraz materiałów promocyjnych foto i video marki które po rozpoczęciu współpracy otrzymują Państwo od nas w wiadomości E-MAIL.
Realizujemy sesje zdjęciowe w pięknych miejscach na całym świecie, dodatkowo mamy szereg współpracy z blogerkami.
Wszystkie materiały otrzymują Państwo po rozpoczęciu współpracy.
Sprzedaż bez prowizji i ukrytych dopłat,
Realizacja wysyłek w przeciągu 24h-72h,
Możliwość zaciągnięcia tzw. kredytu kupieckiego i wystawiania zbiorczych faktur w ujęciach miesięcznych- STAŁA WSPÓŁPRACA

Dla stałych klientów proponujemy:
Bezpłatną możliwość pakowania paczek oraz realizację zamówień z wykorzystaniem Twoich listów przewozowych.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi (Q&A):
Jak zacząć współpracę dropshippingową z naszą hurtownią?
Aby rozpocząć z nami współpracę należy zgłosić swoją firmę mailowo na adres Sklep@oohlala.pl W mailu zatytułowanym "WSPÓŁPRACA DROPSHIPPING"  należy wpisać nazwę firmy wraz z NIP-em, adres do strony internetowej, link do social mediów (pogrubione wymagane) oraz adres sklepu stacjonarnego jeśli taki istnieje. Po wstępnej weryfikacji zakończonej akceptacją klienta udostępniamy plik XML ze stanami magazynowymi oraz cenami hurtowymi produktów.
Przesyłamy pliki z wymiarami oraz składem surowcowym produktów i opisem ich certyfikatów.

Co to jest plik XML?
Plik XML to zwykły plik, który zawiera takie informacje jak nazwa produktu, jego stan magazynowy, opis wraz z rozmiarem i kolorem, cenę czy zdjęcia. Plik XML jest połączony z naszym systemem magazynowo-sprzedażowym i odświeża się co kilka minut, dlatego dane w nim zawarte są zawsze aktualne. Plik XML można połączyć ze swoją stroną internetową. Kontrahenci nie korzystających z pliku XML mogą otrzymać naszą ofertę w osobnych plikach i wstawić ją ręcznie na swój sklep www.

Jak wygląda polityka cenowa?
Wszystkich kontrahentów traktujemy na równych zasadach, dlatego przy każdym produkcie podajemy naszą rekomendowaną cenę i zachęcamy, aby była to najniższa cena za jaką sprzedawane są nasze produkty. Zezwalamy na obniżkę cen przy stosowaniu kodów rabatowych czy podczas wyprzedaży.

Jaki jest czas wysyłki zamówionych produktów?
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 staramy się realizować tego samego dnia. W przypadku jakichkolwiek braków gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od otrzymania pełnych informacji czy towaru.

Jakie są koszty przesyłki w ramach dropshippingu?
Współpracujemy głównie z firmą kurierską DPD. Koszt takiej przesyłki to 17,00 zł brutto (paczka opłacona z góry). Oferujemy także wysyłkę za granicę – wtedy koszty przesyłek uzgadniane są indywidualnie z kontrahentem.

Kto realizuje zwroty zamówień?
Zwrotowi podlega towar jedynie w przypadku, gdy posiada wady fabryczne, które nie powstały na skutek używania produktu i nie da się ich w żaden sposób usunąć/naprawić. W wypadku możliwości naprawy towaru wysyłamy go do 7 dni roboczych pod wskazany adres.

Jak pakujemy zamówienia?
Każde zamówienie hurtowe czy detaliczne jest pakowane w kartonowe opakowanie zgodnie z ekologicznym DNA marki. Do każdego produktu dołączona jest metka papierowa z logo firmy, która informuje, że ubrania zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce. Standardowo zamówienie pakujemy w uniwersalny foliopak.

Jak mogę sprawdzić jakość produktów OOH LA LA ?
OOH LALA to przede wszystkim hurtownia on-line, dlatego cały asortyment znajduje się na grupie hurtowej - https://www.facebook.com/groups/2507561052660053
Jeśli chcesz zobaczyć nasze produkty na żywo, sprawdzić ich jakość wykonania czy materiał, istnieje możliwość ich odbioru osobistego w naszej siedzibie w Częstochowie. Jesteś zainteresowana/y którąś z tych opcji? Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz na maila Sklep@oohlala.pl lub napisz na WHATS APP pod numer +48 500 237 167  – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00.
Paulina Jezierska
OOH LA LA BRAND