Dropshipping 

Czyli jak prowadzić sklep internetowy lub butik online bez inwestowania znacznych środków w magazyn i marnowania czasu na procesy logistyczne, związane z obsługą zamówień? Dropshipping to model logistyczny, w którym to Ty i Twój sklep odpowiadacie za pracę z Klientem detalicznym, natomiast wysyłką zamówień zajmujemy się my. Innymi słowy – Ty tworzysz sklep o sprzedajesz a my robimy resztę roboty! Sprzedaż w modelu dropshippingowym umożliwia proste i szybkie uruchomienie sklepu bez ponoszenia nakładów finansowych na zaopatrzenie i obsługę magazynu. Nie musisz się martwić ani o zatowarowanie, ani o pakowanie swoich przesyłek. Spakowanie oraz wysyłkę zamówienia bierzemy na siebie, dzięki czemu masz więcej czasu na promocję i rozwój swojego sklepu.

Gwarantujemy:

Dostęp do wszystkich zdjęć zarówno produktowych jak i wizerunkowych i opisów produktów pełnej bazy towarowej, plik integracyjny XML, na bazie którego w każdej chwili Twój sklep będzie oferować tylko dostępne w sprzedaży produkty.

Wysyłamy Twoje zamówienia:

W gładkich kartonach lub foliopakach, ale możemy użyć Twoich opakowań i taśm z Twoim logotypem. Paczki nie zawierają żadnych dodatkowych materiałów od Ooh la la ale mogą do niej trafić Twoje materiały, ulotki i gadżety (zapytaj o sampling). Wszystkie poranne zamówienia wysyłamy jeszcze dziś –popołudniowe w kolejnym dniu roboczym. Korzystamy z kurierów i z paczkomatów, ale możemy realizować wysyłki na Twoich listach przewozowych