Sprzedaż hurtowa

Jeśli szukasz hurtowni odzieżowej, która posiada produkty wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach to jesteś w odpowiednim miejscu.

  • Nasze projekty powstają zgodnie z najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz z niezwykłą dbałością o jakość wykonania i dopracowanie szczegółów.
  • Wszystkie modele są projektowane przez zespół młodych projektantów i szyte wyłącznie w polskich szwalniach.
  • Marka Ooh la la  stawia na różnorodność stylów w swoich kolekcjach, dlatego oferujemy: sukienki, tuniki, swetry, spódnice, spodnie z których każda kobieta znajdzie coś dla siebie, zarówno zwolenniczka elegancji jak i stylu casual.
  • Stawiamy na oryginalność, jakość i wygodę projektowanych przez nas ubrań, a zaangażowanie w pracę, zdobyte przez lata doświadczenie oraz profesjonalny zespół pozwala nam sprostać wymaganiom wielu klientów.
  • Nasza oferta skierowana jest dla sklepów internetowych oraz stacjonarnych. Zamówienie minimalne to 3 rzeczy z jednego modelu lub 5 rzeczy z różnych modeli.
  • Nie trzeba zamawiać całej rozmiarówki, bądź całego modelu. Nasze zamówienia otrzymywane do godziny 12 dnia roboczego są realizowane jeszcze w tym samym dniu jeśli klient nie zadecyduje inaczej. Klienci otrzymują kontakt do stałego opiekuna, chętnie pomagamy i odpowiadamy na wszystkie pytania i potrzeby.

Mamy nadzieję, że już wiesz jak wygląda współpraca z nami, jeśli masz jeszcze jakieś pytania – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zależy Ci na innych warunkach współpracy? Pisz jesteśmy otwarci na różne możliwości.

Kontakt:

Paulina Jezierska Specjalista do spraw obsługi klienta hurtowego
Whats up: 500237167
Adres e-mail Sklep@oohlala.pl