Reklamacje i zwroty

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY OOH LA LA.PL

Będąc Konsumentem OOH LA LA  jesteś bezpieczna i masz prawo do odstąpienia od umowy zakupu produktu w naszym sklepie internetowym w terminie 14 dni od daty otrzymania przestłki. Zwrot zostanie wykonany do 14 dni od dnia otrzymania na magazyn zwróconego produktu. 

Prosimy przed skorzystaniem z prawa zwrotu o przymierzanie naszych ubrań tylko w taki sposób jak jest to możliwe w sklepie stacjonarnym, aby nie posiadały uszkodzeń mechanicznych, były czyste i wolne od jakichkolwiek zapachów oraz z kompletem metek.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować Sklep o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia złożonego na piśmie, wysłanego wraz ze zwracanym towarem na adres:

OOH LA LA PASAŻ ZACHODNI 50 

Rzemieślnicza 35 / 50 

95-030 Rzgów PL 

Osoba kontaktowa: OOH LA LA 

Telefon:500237167
E-mail:sklep@oohlala.pl

Zgodnie z art. 30 ust 3 Ustawy o prawach konsumenta Sklep nie zapewnia możliwości złożenia odstąpienia drogą mailową.  Może Pan/Pani skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego na stronie internetowej Sklepu, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W razie skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, umowa jest uważana za niezawartą. Konsument jest zobowiązany ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje paczek na koszt adresata ani za pobraniem.

Towar niebędący pełnowartościowym towarem, noszący ślady użytkowania, zostanie odesłany niezwłocznie do Nadawcy  po pokryciu przez niego kosztów wysyłki- zwrot zostanie nieuznany.

W przypadku odstąpienia od umowy Sklep niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zwróci Panu/Pani koszt zakupionego towaru. Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych dodatkowych kosztów taki jak koszt wysyłki. Zwrot płatności zostanie dokonany przez Sklep przy użyciu tego samego sposobu zapłaty.  Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania towaru z powrotem. Sklep nie bierze odpowiedzialności za niedostarczone zwroty za pomocą POCZTY POLSKIEJ. Prosimy o wysyłanie zwrotów poprzez firmy takie jak DPD, INPOST, DHL czy  GLS .

Zwrot należy wysłać na adres:

OOH LA LA PASAŻ ZACHODNI 50 

Ulica: Rzemieślnicza 35 / 50 

Kod pocztowy: 95-030 Rzgów PL 

Osoba kontaktowa:OOH LA LA 

Telefon:500237167
E-mail:sklep@oohlala.pl

REKLAMACJE

Reklamacje należy wysłać na adres:

OOH LA LA PASAŻ ZACHODNI 50 

Ulica: Rzemieślnicza 35 / 50 

Kod pocztowy: 95-030 Rzgów PL 

Osoba kontaktowa:OOH LA LA 

Telefon:500237167
E-mail:sklep@oohlala.pl

Zwracany towar należy odpowiednio zabezpieczyć i zapakować oraz odesłać na ww. adres. Przesyłki wysyłane do nas w formie "za pobraniem" nie będą odbierane.

FORMULARZ ZWROTU DO POBRANIA - https://docs.google.com/document/d/1C5JarT0nJcc8N52c6bOtHnAMcWVBmEam/edit?usp=sharing&ouid=105206150762779000717&rtpof=true&sd=true